“FONKSİYONEL VE KALİTELİ YAŞAM ALANLARI İÇİN BAŞYAPIT”

BAŞYAPIT Gayrimenkul Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Nihat İzsiz ile gayrimenkul sektörü ve yeni projeleri üzerine röportaj gerçekleştirdik.

“FONKSİYONEL VE KALİTELİ YAŞAM ALANLARI İÇİN BAŞYAPIT”
EMLAK MAGAZİN
G.Tarihi: 25.11.2016 10:50
1983 Okunma
0
Gayrimenkul sektörü ve şirketin projeleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunan İzsiz,

“PROJELERİMİZLE OTOPARK SORUNUNU ÇÖZÜYORUZ”
“Biz 3 kardeş olarak BAŞYAPIT Gayrimenkul Anonim Şirketi’ni beraber yönetiyoruz. Bir aile şirketiyiz. Bizim sektörde şirketimiz öncesi de imza attığımız birçok proje var ama kendi markamızla 4 projemiz var. Bir tanesi Aydınlı’da ve hak sahiplerine teslim edildi, orada yaşam başladı. Gümüş Referans, Referans Marmara, First Class’ta devam eden projelerimizdir. Gümüş Referans ve Referans Marmara bitti sayılır ince işçilikleri kaldı. First Class projemizinde temelini atacağız. Projelerimizin hepsinde önem verdiğimiz konu otopark ve sosyal alanlardır. Biliyorsunuz İstanbul’da otopark sorunu var ve bizden konut alan müşterilerimizin bu sorunu yaşamasını istemiyoruz. Sosyal alanlarımızı da bay-bayan olarak ayırıyoruz. Projelerimizin bir özelliği de ana arterlere yakındır. Metro-Metrobüs, okullar, hastaneler, camiler hep projelerimiz bu alanlara çok yakın konumda olmaktadır.”

“RAKİPLERİMİZDEN DE PROJELERİMİZ İÇİN ÖVGÜ ALIYORUZ”
“Ürettiğimiz yapıların hepsi söz verdiğimiz tarihte ve projelerde belirten taahhüt ettiğimiz ne varsa eksiksiz teslim ediyoruz. Projelerimizin sürdürülebilir olması için yönetimini de kendimiz belirliyoruz. Müşterilerimizle ilişkimiz şeffaf ve açıktır eğer eksik veya beğenmediği bir konu olursa biz bu talebi alıyoruz ve hızla sorunu çözüyoruz. 1+1’den 5+2’ye kadar projelerimizde daireler mevcuttur. Rakip müteahhitler de projelerimizi geziyor ve kötü bir yorum bugüne kadar duymadık. Müşterimizin memnuniyeti, yeşilin korunması da şirketimizin değişilmez prensipleridir” ifadelerini kullandı.
 
BAŞYAPIT GAYRİMENKUL İMZASIYLA YAPILAN PROJELERDEN BAZILARI

İLETİŞİM;

Başyapıt A.Ş.
www.basyapit.com
Adres: Güzelyurt Mahallesi  7. Cadde No: 3 A-1 / 1 Esenyurt / İSTANBUL
Tel: 0850 220 21 97 / 0534 832 14 22
Mail: m.b.ank@hotmail.com

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BENZER HABERLER

YAZARLAR

BU HAFTA OKUNANLAR

BU HAFTA YORUMLANANLAR

ANKET

İstanbul'da hangi ilçede konut satın almak isterseniz?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

TARİHTE BUGÜN

2016

Kamuoyunda "Kozmik Oda" olarak anılan soruşturmayı yürüten, FETÖ'ye yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski Ankara Cumhuriyet Savcısı Mustafa Bilgili tutuklandı.

2016

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Suriye'de rejimin, sivillerin tahliyesi amacıyla Halep'teki askeri operasyonlarına ara verdiğini açıkladı.

2015

ABD'de Cumhuriyetçilerin başkan aday adaylarından Donald Trump, göçmen ya da turist olarak ülkeye girmek isteyen Müslümanların alınmaması çağrısı yaptı

2007

Küresel Isınmaya Hayır Mitingi yapıldı.

2003

Erdoğan Teziç, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından YÖK Başkanlığına atandı.

2000

Uluslararası Halter Federasyonunun Atina'daki kongresinde ilk kez bir sporcu olarak Naim Süleymanoğlu asbaşkanlığa seçildi.

1995

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) kuruldu

1995

Eralp Akkoyunlu 1987 yılında çıktığı dünya seyahatini tamamlayarak bunu gerçekleştiren 5. Türk oldu. 6 yıl 7 ay süren bu yolculukta Akkoyunlu, 302 gün seyir yaparak dünyayı dolaştı.

1992

TBMM, Somali'ye asker gönderilmesini kararlaştırdı

1991

Boris Yeltsin ile Ukrayna ve Beyaz Rusya cumhuriyetlerinin devlet başkanları Bağımsız Devletler Topluluğu'nun (BDT) kuruluşunu ilan ettiler.

1987

ABD Başkanı Ronald Reagan ve SSCB lideri Mihail Gorbaçov, orta menzilli nükleer füzelerin karşılıklı imhası için antlaşma imzaladı.

1985

Amerika'lı basketbolcu Dwight Howard, bugün doğdu.

1982

Türk futbolcular Hamit Altıntop ve Halit Altıntop, bugün doğdu.

1981

Türk manken-model ve oyuncu Azra Akın, bugün doğdu.

1980

John Lennon New York'daki evinin önünde akli dengesi bozuk bir hayranı (Mark David Chapman) tarafından vurularak öldürüldü.

1973

Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk yazar Çetin Altan'ın cezasını affetti. Ancak Altan'ın 2 yıllık cezası af kapsamı dışında kaldı.

1971

Türk futbolcu Abdullah Ercan, bugün doğdu.

1953

DSİ (Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü) kuruldu.

1953

Türkiye futbolda İspanya'yı eledi; Dünya Futbol Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

1942

Vatan gazetesi, Hitler ve Mihver devletleri aleyhtarı yazılar nedeniyle kapatıldı.

1941

Pearl Harbor Saldırısından bir gün sonra ABD Kongresi Japonya'ya savaş ilan etti ve II. Dünya Savaşı'na resmen girmiş oldu.

1808

Napolyon Bonaparte komutasındaki Fransız ordusu Madrid'e girdi.